Studentske prakse u Laboratoriji za robotiku

Otvorene su prijave za prakse studenata treće i četvrte godine i master studija u Laboratoriji za robotiku u okviru Katedre za signale i sisteme. Lista potencijalnih tema za rad studenata se nalazi na sledećem linku - Teme.

Očekivanja od kandidata:
- radni angažman 20 časova nedeljno, 3-6 meseci
- prosek najmanje 8.75
- dobro znanje engleskog jezika

Benefiti za kandidate:
- mogućnost rada na aktuelnim projektima u laboratoriji (LINK)
- mentorska podrška istraživača u laboratoriji
- mogućnost definisanja završnog (diplomskog/master) rada
- rad na najsavremenijoj opremi (Franka Emika Panda, Neura Robotics Maira Pro M, RB-KAIROS, QB-robot, ABB IRB120)
- mogućnost direktne preporuke za studijske boravke ili posdiplomske studije na partnerskim institucijama (LINK)

Zainteresovani studenti se mogu prijaviti na mail prof. Kosti Jovanoviću (Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.), sa naslovom poruke: Praksa u Laboratoriji za robotiku - Ime Prezime i napomenutim temama od interesa sa navedenog spiska. Prijave slati do 6. maja, nakon čega će biti održan sastanak i razgovor sa zainteresovanim kandidatima.

Vi ste ovde: Home JAC Nastavnici Studentske prakse u Laboratoriji za robotiku